Follow @webdeveloperRT
385
Seslisohbet Panel İstek
0 YORUM YAPILDI 18 Oca Ptesi 19:04 5051 Görüntüleme

Değerli seslisohbet site sahipleri panel istek sayfamız sizlerin hizmetine girmiştir artık istediğiniz paneli bizlere bildirerek anında ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.Daha önce kullanmış olduğumuz ve hala sitelerimizde kullanmakta olduğumuz panelleri ücretsiz olarak dağıtmaktayız, maksat sizlere yardımcı olmak ve insanların alın terini boşa harcamasını engellemektir, aşağıdaki panel istek bölümüne tıklayıp adınızı sizlere ulaşabileceğimiz mail adresinizi ve istediğiniz panelin adını yazarsanız paneli download linki ile sizlere yollayacağız.Ayrıca panellerin kurulumunda'da yardım etmekteyiz, Bizler sadece ücretli olarak seo ve oda satış işlerinizi yapmaktayız, firmamızdan ücretsiz olarak panel alabilir isterseniz seo ve oda sistemlerimizden'de faydalanabilirsiniz.

Şuanda elimizde bulunan paneller; esfox, graphic, nexstar, perfect, albeni, newyear, perfect final, active, always ve diğer paneller download sistemimizde ücretsiz olarak sizlere verilecektir. Bu paneller warez değil tamamen orjinal ve kendi kullandığımız panellerdir bu nedenle rahatlıkla kullanabilirsiniz. sizlerden tek istediğimiz panellerin altında yer alan referans linkini kaldırmamanızdır.Kaldırırsanızda canınız saolsun o sizin insanlığınıza ve emeğe olan saygınıza kalmış birşey.Bizler siz site sahiplerini düşünerak bu paylaşımları yapıyoruz, bir başkasının paralı olarak sattığı bu panelleri sizlere ücretsiz olarak veriyoruz artık sizlerde emeğe saygı duyarsınız diye düşünüyoruz.

Panel isteğinde bulunmak ve istediğiniz panele ücretsiz olarak sahip olmak istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayıp formu doldurun ve anında panele sahip olun.

>> Panel isteğinde bulunmak için tıklayınız. <<

    0 Yorum   Yorum Yap

    Yorum Yapın

    GÖNDER
Seslisohbet Forum Açıldı

Seslisohbet sitemiz yep yeni bir hiz...

Sanalburda SesliChat Yapıyor

Sanalburda seslichat yapıyor siz ne...

Esra Erol İkinci Kez Anne Oldu

Seslisohbet.org ailesi olarak bu haberi sizlere vermekten mutluluk duyuyoruz ve ünlü sunucu

Satılık Sesli Sohbet Temaları

Sitenize en son sesli sohbet panellerini kurmak istiyorsanız bizlerden en son çıkan sohbet pan...

Türkiyenin ve Avrupanın en eski sesli ve görüntülü arkadaslık sitesi olarak 2000 yılından bugüne kadar hizmet vermekteyiz.

+90 (000) 000 00 00