Follow @webdeveloperRT
385
Graphic SesliChat Paneli İndir
0 YORUM YAPILDI 17 Oca Paz 02:28 5850 Görüntüleme

Teknik panel tarafından tasarlann graphic panel seslichat sitelerinin piri seslisohbet.org tarafından misafirlerine ücretsiz olarak verilmektedir, Sitemizin tanıtımını yapmak ve eski popüler günlerimize dönmek adına biz buradayız demek için herkesin parayla sattığı ve hatta 100 lerce lira istediği graphic panel'e artık ücretsiz olarak sahip olabileceksin.Panel bilindiği gibi admin paneli sayesinde herkes tarafından beğenilmekte ve şuanda neredeyse bir çok seslichat sitesi bu paneli kullanmakta sizlerde sitenize graphic panel kurmak isterseniz aşağıdaki link'ten panele sahip olabilirsiniz.

  

Teknik Graphic Panel İndir

Paneli indirdikten sonra virüs taramasından geçirmenizi öneriyoruz, bizler virüs taramasından geçirdik ve sizlere öyle paylaştık, sizlerde rar arşivinden çıkartmadan önce bi virüs taramasından geçirin maksat içiniz rahat olsun.

Kurulum esnasında her hangi bir sorun yaşarsanız bizlere yazabiirsiniz.

İlerki zamanlarda diğer tüm panelleri'de buradan ücretsiz olarak sizlere sunmaya devam edeceğim, şuanda sizlere sunduğumuz paneller, esfox, graphic, es perfect, active, albeni..

    0 Yorum   Yorum Yap

    Yorum Yapın

    GÖNDER
Seslisohbet Forum Açıldı

Seslisohbet sitemiz yep yeni bir hiz...

Sanalburda SesliChat Yapıyor

Sanalburda seslichat yapıyor siz ne...

Esra Erol İkinci Kez Anne Oldu

Seslisohbet.org ailesi olarak bu haberi sizlere vermekten mutluluk duyuyoruz ve ünlü sunucu

Satılık Sesli Sohbet Temaları

Sitenize en son sesli sohbet panellerini kurmak istiyorsanız bizlerden en son çıkan sohbet pan...

Türkiyenin ve Avrupanın en eski sesli ve görüntülü arkadaslık sitesi olarak 2000 yılından bugüne kadar hizmet vermekteyiz.

+90 (000) 000 00 00