Follow @webdeveloperRT
385
Esra Erol İkinci Kez Anne Oldu
0 YORUM YAPILDI 21 Kas Ctesi 17:42 7408 Görüntüleme

Seslisohbet.org ailesi olarak bu haberi sizlere vermekten mutluluk duyuyoruz ve ünlü sunucu ESRA EROL'u tebrik ederek kendisine ve ailesine sağlık ve mutluluk dolu nice seneler görmeyi temenni ediyoruz.Ünlü sunucu Esra Erol bu sabah ikinci kez anne oldu. İkinci kez annelik heyecanı yaşayan Esra Erol bu sabah 10.47'de doğum yaptı.Seslisohbet ailesi olarak bu mutlu haberi sizlere duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

ADINI ESRA EROL KOYDU

53 cm boyunda ve 3 kilo 260 gram ağırlığında dünyaya gelen bebeğe çift Ömer Erol ismini verdi. Ünlü sunucunun ve oğlunun sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Esra EROL doğum nedeniyle yayına aravermiş ve yerini ünlü oyuncu Nilgün Belgün'e 1 aylığına devretmişti, Ekranlarda kendisini özleyeceğiz.

Oda süsünde yıldız detayları kullanıldı. Baba Ali Özbir, eşi ve büyük oğlu ile doğum öncesi çekildikleri aile fotosunu odaya astırdı.

Erol'un doğum öncesi ameliyathaneye girerken çekilen fotoğrafını ise eşinin kız kardeşi Şafak Özbir paylaşarak "Ömer'i beklerken" notunu düştü.

 

    0 Yorum   Yorum Yap

    Yorum Yapın

    GÖNDER
Seslisohbet Forum Açıldı

Seslisohbet sitemiz yep yeni bir hiz...

Sanalburda SesliChat Yapıyor

Sanalburda seslichat yapıyor siz ne...

Esra Erol İkinci Kez Anne Oldu

Seslisohbet.org ailesi olarak bu haberi sizlere vermekten mutluluk duyuyoruz ve ünlü sunucu

Satılık Sesli Sohbet Temaları

Sitenize en son sesli sohbet panellerini kurmak istiyorsanız bizlerden en son çıkan sohbet pan...

Türkiyenin ve Avrupanın en eski sesli ve görüntülü arkadaslık sitesi olarak 2000 yılından bugüne kadar hizmet vermekteyiz.

+90 (000) 000 00 00